Velkoobchodní spolupráce

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vám představili náš nový e-shop Rephone.cz, který nabízí velkoobchodní prodej repasovaných Apple produktů. V naší nabídce naleznete širokou škálu iPhonů, iPadů, Apple Watch, MacBooků a příslušenství. Veškerá zařízení jsou pečlivě otestována a prodávána s 3 letou zárukou.

Nabízíme také řadu výhod pro velkoobchodní zákazníky, jako jsou:

  • Minimální odběr není stanoven

To znamená, že u nás můžete nakupovat i malé množství produktů. To je ideální pro malé firmy a podnikatele, kteří nemají velké požadavky na objem nákupu.

  • Doba dodání 2-3 dny

Doba dodání našich produktů je velmi krátká. Obvykle doručujeme produkty do 2-3 pracovních dnů od objednání.

  • Zařízení striktně testováno na 50 bodech

Všechny naše produkty jsou pečlivě otestovány před tím, než jsou prodávány. Testujeme je na více než 50 bodech, aby jsme se ujistili, že jsou v perfektním stavu.

  • Používáme pouze prověřené díly

Při repasování našich produktů používáme pouze prověřené díly, které jsou nerozeznatelné od originálních. To zaručuje, že naše produkty jsou stejně kvalitní jako nové. Nabízíme možnost si zažádat o zařízení pouze s originálními díly. 

  • Certifikát TÜV (součást DAS)

Naše produkty jsou certifikovány TÜV(techniek NL), což je jedna z nejprestižnějších certifikačních společností na světě. Certifikát TÜV zaručuje, že naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality.

  • Hradíme veškeré náklady na reklamace vč. dopravy

Pokud máte s našimi produkty nějaký problém, rádi ho vyřešíme. Hradíme veškeré náklady na reklamace, včetně nákladů na dopravu.

  • Rychlé vyřešení reklamací do 10 dnů

Reklamace našich produktů vyřizujeme velmi rychle. Většinu reklamací vyřešíme do 10 dnů.

  • White label, Apple DEP a další možnosti můžeme projednat

Pokud máte zájem o další možnosti spolupráce, rádi je s Vámi probereme. Nabízíme například možnost white label, což znamená, že Vám můžeme produkty dodat bez našeho logo, aby vznikl prostor pro propagaci vaší značky.

Nabízíme také možnost Apple DEP, což je program, který Vám umožňuje vzdálenou správu zařízení.

 

Pokud máte zájem o spolupráci, stačí se zaregistrovat jako VO odběratel zde na webu nebo na B2B Mobile. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a připravíme pro Vás individuální nabídku.

 

Těšíme se na spolupráci!

 

Tým RePhone

×

Splátková kalkulačka ESSOX