Reklamace a vrácení zboží

Vrácení zboží

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni s zakoupeným zbožím, můžete jej do 14 dnů vrátit. Zboží musí být v nepoškozeném stavu a musí být odhlášený účet na iCloudu(Apple ID). Poté stačí vyplnit krátký formulář výše nebo zboží zašlete na adresu:

Cehnice 6, Cehnice 387 52

Přiložte také formulář pro odstoupení od smlouvy i číslo účtu, na který chcete dostat peníze zpět.

Jakmile zboží obdržíme, zkontrolujeme jeho stav. Pokud je vše v pořádku, vrátíme vám kupní cenu v plné výši. Důvod odstoupení od smlouvy uvádět nemusíte, ale budeme za něj rádi. 

 

Reklamační řád a záruční podmínky 

 Záruka prodávajícího

Koupili jste si repasovaný iPhone, repasovaný iPad nebo repasované Apple Watch či Macbook a vaše zařízení trpí technickou závadou? V záruční době vám jej rádi bezplatně opravíme. Záruční doba činí tři roky. Na elektronické příslušenství, jako jsou špunty do uší a powerbanky, se vztahuje jednoletá záruka! 

Jaká je zákonná a prodloužená záruka?

Na veškeré zboží, které si u nás zakoupíte, se vztahuje zákonná záruka. Zákonná záruka znamená, že vámi zakoupený výrobek plní nebo by měl plnit to, co od něj spotřebitel může rozumně očekávat.

Na co se vztahuje záruka?

Pokud od nás obdržíte nekompletní, poškozené nebo vadné zařízení, neprodleně nás kontaktujte. Zařízení vám bude bezplatně vyměněno. Používáte iPhone nebo iPad již delší dobu a poté se vyskytl technický problém? Pak vám jej rádi bezplatně opravíme.

 Na následující technické závady se vztahuje 36 měsíční záruka:

Problémy s mikrofonem / reproduktorem

Problémy s WiFi a síťovým připojením

Problémy se základní deskou

Částečně nebo vůbec nefunkční dotykový displej

Tlačítka na zařízení, která nefungují, s výjimkou funkce Touch ID

Baterie se rychle vybíjí nebo zahřívá*

 

* Všechny naše repasované iPhony a iPady mají při nákupu minimální kapacitu baterie 85 %. Na baterii se vztahuje záruka 24 měsíců. Pouze v případě, že kapacita baterie v záruční  době 24 měsíců klesne pod 70 %, bude baterie bezplatně vyměněna.

 

Co když technickou závadu nemůžeme opravit?

Na veškeré zboží, které si u nás zakoupíte, se vztahuje zákonná záruka. Zákonná záruka znamená, že vámi zakoupený výrobek plní nebo by měl plnit to, co od něj spotřebitelé mohou rozumně očekávat. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom technickou závadu (která splňuje naše podmínky) opravili v záruční době. Někdy se může stát, že opravu neprovedeme. V takovém případě bude zařízení vyměněno za podobné. Pokud to nebude možné, budou vám vráceny peníze. 

Na co se záruka nevztahuje?

Na závady způsobené uživatelem, pádem, nárazem nebo poškozením vodou se naše záruka nevztahuje. Nehradíme ani škody způsobené nelegálním softwarem. Necháváte si zařízení opravit nebo vyměnit díly externí stranou? I v takovém případě prodávající záruku neposkytuje. 

 

Následující položky jsou rovněž vyloučeny z 36měsíční záruky:  

Rozbitá čtečka karet SIM

Funkce Touch ID při nahrazení domovského tlačítka

Funkce Face ID na iPhonech X, XS, XR, 11 (Pro) a 12 (Mini,Pro) 13 (mini,Pro), 14 (Plus)

Náhrada předního fotoaparátu Rozbitá čočka fotoaparátu

Poškozený nebo znečištěný nabíjecí konektor

Uvolněný konektor sluchátek / AUX Flex části

Uvolněná vrstva na obrazovkách Macbooku Retina

U iPhonu 7 (Plus) / iPhonu 8 (Plus) není domovské tlačítko opravitelné, takže to nemůžeme zaručit.

 

Pokud je zadní kryt (obvykle skleněný) poškozený nebo (částečně) prasklý, bude zařízení - bez ohledu na reklamaci - označeno jako "Mimo ekonomickou opravu". Časová a materiálová náročnost nepřevýší denní hodnotu repasovaného zařízení v kombinaci se zvýšeným rizikem následných reklamací, protože mnoho kritických dílů je třeba "přenést" (připájet) do nového krytu.

 

Záruka na příslušenství

Na veškeré zboží, které si u nás zakoupíte, se vztahuje zákonná záruka. Zákonná záruka znamená, že vámi zakoupený výrobek plní nebo by měl plnit to, co od něj spotřebitel může rozumně očekávat. Vadné příslušenství bude v této lhůtě bezplatně vyměněno. To se nevztahuje na vady způsobené uživatelem, pádem, nárazem nebo poškozením vodou.

×

Splátková kalkulačka ESSOX